Nabídka práce

Kadeřník/kadeřnice Praha

Chceš být součástí týmu plných talentovaných kadeřníků, který dělají svou práci s nadšením?

PAK HLEDÁME PŘIMO TEBE!

Kadeřnictví v Praze 6, Břevnov - Hair Art Design hledáme kvalitního kadeřníka/kadeřnici s vášní pro svůj obor na DPP, ŽL, VPČ.

Aplikace melíru v našem kadeřnictví v Praze 6

Co nabízíme?

Finanční jistota

Kvalitní finanční ohodnocení (garance základní plat + % z Vašeho obratu)

Odborné školení a stáže

Pravidelná školení a stáže na akademii Lorea'l Professional a Kerastase Paris

Exkluzivní vlasová péče

Luxusní vlasová péče Kerastase Paris a Lóreal professional barvící systémy

Příjemné pracovní prostředí

Kvalitní komplexně vybavené zázemí na krásném místě s velkou terasou do zeleně

Pokročilá diagnostika vlasů

Technická vybavenost, diagnostická kamera vlasové pokožky a vlasů

Ideální poloha

Dobrá občanská vybavenost v okolí (obědy - restaurace, kavárny)

Růst v kariéře

Možnost karierního růstu na školitele, provozní salonu

Kvalitní vlasy

Velký výběr vlasů na prodlužování i zhušťování vlasů k okamžité aplikaci (jsme dodavatelé panenských vlasových pásků a keratinů)

Flexibilní pracovní doba

Naše kadeřnictví vám nabízí flexibilitu, můžete si sami volit své pracovní hodiny

Co požadujeme od kadeřníka/kadeřnice?

Estetický cit

Cit pro estetiku a vhodné doporučení účesu pro určitý typ vlasu a obličeje.

Znalost

Detailista na úklid a hygienu. Znalost bayalage, mikromelíru, střih preciznost, kvalitní foukaná, znalost kolonometrie.

Schopnost učit se

Schopnost učit se novinky a chtít umět prodlužovat, zhušťovat vlasy keratinem, vlasovými páskami (zaučíme vás).

Komunikace

Znalost péče o zákazníka, kvalitní komunikační schopnosti. Dobrou náladu.

Chcete u nás pracovat?

Vyplňte kontaktní formulář a ozveme se vám.

    Kadeřnice Master Monika fouká vlasy zákaznice pomocí fénování v našem kadeřnictví Praha 6

    Nebo nám svoje CV s fotografiemi Vaší práce zasílejte na e-mail: hairartdesignm@gmail.com

    Nebo nás kontaktujte na tel: +420 773 666 642

    Obchodní reprezentant

    Pracovní náplň

    Správa e-shopu a Grafika

    Správa e-shopu (Shoptet), grafika (Canva)

    Komunikace a Eventy

    Příprava textu, (e-mailu, akce, novinky, semináře)

    Předpoklady

    Příjemná komunikace

    Přívětivá, respektující komunikace s kolegy a s klienty.

    Salónní komunikace

    Oslovování salonů, kadeřníků, zpětná vazba, kompletní servis s výběrem vhodné metody

    Gramatika

    Dobrá gramatika a pravopis v komunikaci a dokumentaci.

    Obchodní nadšení

    Obchodní duch, (tah na branku, obchodní komunikace) ideálně znalost v oboru

    Recepční dohled

    Zároveň i práce na recepci, obsluha klientek. Zvedání telefonu a komunikace ohledně objednávek

    Prodej a fakturace

    Prodej hotových vlasů kadeřníkům, fakturace

      Luxusní panenské vlasy od Slovanské Vlasy pro vaše kadeřnictví v Praze 6

      Pro studenty

      Vhodné pro studenty kadeřnického studia 3. ročníku s vášní pro svůj obor

      Asistence zkušených

      Pomoc asistence zkušených kadeřníků

      Chcet růst na vyšší level své profese? Stáž v úspěšném salonu je ideální pomocník

      Hledáme kadeřníky, kteří ve vlasech vidí svou budoucnost. Nástup k nám při studiu jako asistent a po vyučení tě rádi přivítáme do našeho teamu.

        Dvě usmívající se kadeřnice, jedna z nich umývá vlasy zákaznice v umyvadle v našem kadeřnictví Praha 6