Perleťový blond balayage – Trendy jaro/léto 2023 v kadeřnictví Praha 6

perletova blond kadeřnictví Praha 6 Břevnov 

Toužíte po přirozené a zdravé blond?

Trendy na jaro/léto 2023 jsou právě perleťové/béžové odstíny.

Zesvětlení u nás – HAIR ART DESIGN

Odstíny jsou velice jemné. Vlas je potřeba předem zesvětlit (pokud již není zesvětlený). Zesvětlení u nás na salonu na Praze 6 probíhá velice šetrně – nejprve uděláme diagnostiku vlasu a vybereme vhodný zesvětlující pudr či pastu. Před samotným zesvětlením aplikujeme sprej METAL DETOX, který nám vlas vyčistí od těžkých kovů a zároveň ochrání již jednou zesvětlený vlas.

Máme neomezené možnosti vytvářet blond přímo podle Vašeho přání. Tonery, které používáme po zesvětlení uzavřou kutikulu vlasu – vlas je krásně lesklý a hebký. Tonery lze použít také bez zesvětlení pouze na oživení mdlých vlasů bez lesku.

Pokud si nevíte rady , určitě Vám rádi poradíme co je pro Vaše vlasy nejlepší.

Acid technologie

Barva tón v tónu s acid technologií, která vytváří přirozené a zářivé odlesky. Je ideální jak pro barvené vlasy včetně zcitlivělých, tak i pro přírodní vlasy, kterým dodá přirozenou barvu, sytost a oslňující lesk. Díky acid technologii má pH podobné přírodnímu pH vlasu, vlasové vlákno lehce nabyde na objemu a obnovuje povrch vlasového vlákna. Vlasy zanechává krásně jemné a hebké na dotek. DIA Light je ideální barvou pro color-matching a při balayage jako druhý krok po zesvětlení.

French Balayage

French Balayage je ikonická profesionální služba. Tato služba je jedním z nejžádanějších kadeřnických trendů. Představujeme French Balayage Pearls, novou projasňující 2fázovou službu, kombinující dokonale prolnuté zesvětlení a neutralizované tónování, která přináší dimenzionální, projasněné a perleťové efekty. Pro jedinečný a prozářený look.

TIP: Ihned po službě French Balayage je možné zarezervovat službu Osvěžení barvy s Dia light po 7 týdnech.

kerastase kadeřnictví Praha 6

Hair Art Design

Šlikova 33,

Praha 6, Břevnov

Sledujte nás na Instagramu: @hairartdesign.cz

 

Naše klientky s blond barvou při různých technikách provedení. Balayage, hair contouring, melíry, mikromelíry, ...

Naše klientky

Těšíme se na Vás.

5/5