Expresní regenerace vlasu – pomoc zničeným vlasům

Novinka u nás v kadeřnictví ve výživě vlasu a vlasové pokožky je patentovaná kyslíková terapie PURO. Služba na 8 – 10 minut.


¨

Unikátní výživný koktejl pro vlasy na 30 variant. Mícháni hloubkové regenerace vlasu s aktivními látkami dle aktuálního stavu vlasu. Potřebujete pomoc s vlasy? Rádi vám pomůžeme.

Kadeřník provede diagnózu vlasu a na základě svých poznatků a komunikací s vámi vybere nejvhodnější receptorů.

První personifikovaná péče s vysoce účinnými látkami pro okamžitou proměnu vlasů s dlouhotrvajícím efektem.

Doba působení 5 minut.

Cena služby 390 Kč.


  • První personifikovaná péče s vysoce účinnými látkami pro okamžitou proměnu vlasů s dlouhotrvajícím efektem.
  • Koncentrované aktivní látky nazývané aktivátory (Boosters) a účinné formule nazývané intenzivní báze (Concentré) umožňují poskytnout zákazníkům nespočet možných kombinací přesně na míru. 
  • Onou kombinací příslušného aktivátoru a intenzivní báze vzniká koktejl vysoce účinných látek přizpůsobený individuálním specifickým potřebám. Účinky intenzivní báze jsou ihned viditelné a způsobují okamžitou proměnu vlasů. Řeší tedy prioritní potřeby vlasů. 
  • Kdežto aktivátor působí uvnitř vlasového vlákna a řeší sekundární potřebu vlasů – dlouhotrvající efekt. Aktivní složky v intenzivní bázi a aktivátorech stejné barvy, stejně jako jejich koncentrace, jsou různé. Aktivátory obsahují vyšší dávku čistých složek, které působí hluboko uvnitř vlákna, zatímco intenzivní báze obsahuje složky vytvářející okamžitý viditelný efekt.

Objednat se můžete jen na výživu a foukanou či ji spojit se střihem nebo přelivem.

WE LOVE YOUR HAIR

Jak na suché vlasy? Jak rychle vyživit vlasy? Pomoc na suché a zničené vlasy. Spálené vlasy opravíme. Lámavé vlasy – posílíme. Suché kudrnaté vlasy cíleně hydratujeme. Krepaté vlasy uklidníme a hydratujeme. Rychlá pomoc se suchými vlasy bez lesku. Dehydrované vlasy jsou přesušené i z častého mytí silně odmašťujícího šamponu. Cuchavé vlasy vyhladíme. Roztřepené vlasy a konečky uzdravíme.

Jak pečovat o vlasy je naše poslání. Stačí se jen objednat k našim kadeřníkům.