O kadeřnictví HAIR ART DESIGN

Jsme jedinečný kadeřnický salon na Praze 6 – Břevnov. 2 stanice tramvají od Pohořelce. Pracujeme s luxusní kosmetikou L’Oréal Professionnel a Kérastase Paris.

Pravidelně se vzděláváme a školíme v nejnovějších trendech, jako je například stínování vlasů – balayage, babylights nebo hair countouring. Precizně zvládáme také stahování tmavé barvy. Kadeřníci se vzdělávají mimo jiné i na akademii L’Oréal a Kérastase Paris.

Jsme kadeřnictví se zkušeností v oboru od roku 2001.

Snažíme se pro Váš komfort a příjemně strávený čas v salonu dělat maximum. V letních dnech můžete relaxovat na naší slunné terase a vychutnávat lahodnou kávu vlastního výběru v příjemné zelené zahradě, když Vám na vlasech působí barva či melír.

Prodlužujeme a zhušťujeme vlasy od roku 2001. Slovanské i české vlasy prémiové kvality i v mnoha odstínech s hustými délkami si můžete osobně vybrat přímo osobně na našem saloně. Konzultace je zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu, zajistěte si termín ještě dnes!

Zde si můžete vybrat svého kadeřníka dle Vaší náročnosti:

  • Senior kadeřník má min. 4 letou praxi a zkušenosti – střední cena.
  • Master kadeřník má min. 6 let praxi, účast na kadeřnických soutěžích, účast na kadeřnických stáží. Náročnější klientela.
  • Junior kadeřník: nejkratší praxe 2 roky – nižší cena.

Monika je zakladatelka Hair Art Design. Stará se o management salonu, školení kadeřníků a salon. Pokud by jste měli podněty na zlepšení našich služeb, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu na naši e-mailovou adresu salonu. Snažíme se o max. komfort našich klientů v našem kadeřnictví a doufáme, že si návštěvu užijete.

Jana
Senior Hairstylist

Nadšená kadeřnice, která se nebojí výzev. Její největší zálibou je kreativní zesvětlování a melírování vlasů. Také ráda prodlužuje vlasy keratinem a páskovou metodou. Nejvíce ji motivuje, když výsledek její práce vykouzlí klientce úsměv na tváři.

Monika - Naše Master Hairstylist, která mluví anglicky
Monika
Master Hairstylist (English)

Kadeřnice Monča je velmi pozitivní osobnost citlivě vnímá detaily a je perfekcionistka v barvě i střihu. Nejvíce ji baví zesvětlování vlasů na různé způsoby a vlasové proměny. Prioritou jsou pro ni hlavně zdravé a lesklé vlasy. Má zkušenosti i s krátkými střihy z barberu. Mluví  anglickým jazykem. Velmi dobře rozumí náročným blondýnkám, ovládá mnoho technik zesvětlování vlasů s ohledem na kvalitu vlasu. Baví ji náročná technika Airtouch.

Junior Hairstylist Matěj: Fluent in English and Hair Styling in hair salon Praha 6
Matěj
Junior
Hairstylist
(English)

Jako dámský kadeřník si velmi rád zakládám na foukání vlasů, kdy klient začíná vidět finální výsledky a můžu ho zhodnotit s klientkou. Rád klientkám radím jak správně pečovat o vlasy a vlasovou pokožku, protože se i dnes najde spousta žen, které to neví. Při své tvorbě si zakládám na vizualizaci přání klientky, preciznosti a efektivitě. Rád se také věnuji celkovým změnám jak ve střihu tak i v barvě a to nejen v přirozených odstínech ale i kreativnějších.

Různé okamžiky v našem salonu - střih vlasů, spokojená zákaznice, terasa a občerstvení

Jak se o Vás staráme v Hair Art Design

OBJEDNÁVKY A RUŠENÍ TERMÍNŮ V HAIR ART DESIGN:

Vaše schůzky jsou pro tým salonu Hair Art Design velmi důležité. Čas je vyhrazen speciálně pro vás, i když chápeme, že někdy jsou nutné úpravy rozvrhu. Proto žádáme o zrušení alespoň o 24 hodin předem. Jakékoliv zrušení provedené méně než 24 hodin předem bude mít bude mít za následek storno poplatek ve výší 50 % z ceny rezervovaného termínu.

POKUD NEDORAZÍTE bude účtováno 100% z částky služby a bude vyžadována záloha pro všechny budoucí schůzky.

STORNO PODMÍNKY:

Vzhledem k délce doby potřebné pro barvení vlasů, odbarvování a prodloužování musí klienti zaplatit zálohu 500 Kč, aby si zajistili schůzku. Záloha bude odečtena z celkové platby v den schůzky. 

Zálohy jsou vratné v případě zrušení 24 hodin před schůzkou.

UVÍZLI JSTE V ZÁCPĚ?

Budeme se snažit vyjít vám vstříc, pokud budete pozadu, uvíznete v zácpě atd. Pokud se na schůzku zpozdíte o více než 10 – 15 minut, možná se budete muset vzdát části služby, kterou jste si naplánovali, abychom ji dodrželi ve stanoveném čase nebo můžete schůzku přeplánovat na jiný čas, což bude mít za následek storno poplatek.