O kadeřnictví HAIR ART DESIGN

Vítejte v našem kadeřnickém salonu, kde spojujeme vášeň k úpravě vlasů s profesionálním přístupem na Praze 6 – Břevnov. Pracujeme s L’Oréal professionnel a Kérastase Paris. Najděte svůj vzhled s našimi kadeřníky, kteří vás posunou k dokonalosti.

Jsme kadeřnictví se zkušeností v oboru od roku 2001. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Garance kvality: Garantujeme spokojenost – pokud nejste s výsledkem spokojeni, nabízíme opravu zdarma. Používáme pouze ty nejlepší produkty a techniky pro dosažení dokonalého výsledku.

Náš tým tvoří vášniví kadeřníci se širokým spektrem dovedností a neustálým touhám sledovat aktuální trendy.

Pomáháme i s prodloužením a zhušťujeme vlasy od roku 2001. Slovanské i české vlasy prémiové kvality i v mnoha odstínech s hustými délkami si můžete osobně vybrat přímo osobně na našem saloně. Konzultace je zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Jsme tady pro vás – stačí nám napsat nebo nás kontaktovat telefonicky.

Můžete si vybrat svého kadeřníka :

  • Senior kadeřník má min. 5 letou praxi a kvalitní zkušenosti v oboru.
  • Master kadeřník má min. 7 let praxi a účast na kvalitních kadeřnických stáží

Monika je zakladatelka salonu Hair Art Design. Zkušenosti v oboru má přes 20 let. Naše vize spočívá v tom, aby náš salon nejen odbourával bariéry krásy, ale také posiloval sebevědomí zákazníků. Sázíme na zdraví vlasů a individuální péči, která zdůrazňuje jedinečnost každého jednotlivce. Chceme být místem, kde se setkává inovace s elegancí. Naše kadeřnictví není pouze o individuálním talentu, ale také o týmové spolupráci. Chceme být místem, kde se naši kadeřníci vzájemně inspirují a sdílejí své dovednosti, aby každý zákazník zažil maximální kvalitu péče. Věříme, že učení nikdy neskončí. Naše touha je poskytovat zákazníkům příjemné kvalitní kadeřnické služby. Prostřednictvím průběžného vzdělávání a školení. Pokud máte nějaký podnět, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu. 

Lída
Senior Hairstylist
(Czec, Romana, Rusky))

Kadeřnice Lída má 15 let praxe v oboru, je nadšená pro melírování a prosvětlování vlasů různými technikami i balayage. Ráda aplikuje u melírování i 3% vyvíječ pro šetrnost jemných vlasů. Její odhodlání a nadšení ji přivádí k dokonalosti při vytváření různých vlasových melírů, které odpovídají individuálním přání a potřebám každého zákazníka. Naše kadeřnice Lída je nejen šikovná odbornice v oblasti střihů a barvení, ale je také skvěle prodlužuje vlasy. Nejvíce ji motivuje, když výsledek její práce vykouzlí klientce úsměv na tváři. Ve svém volném čase se věnuje svým dcerám. Lída se narodila v Moldávii a žije v ČR přes 20 let.

Monika - Naše Master Hairstylist, která mluví anglicky
Monika
Master Hairstylist (English, Czech)

Kadeřnice Monča  pracuje  s citlivostí na precizní technice provedení. Ráda vnímá detaily. Nejvíce ji baví zesvětlování vlasů na různé způsoby balayage a airtouch. Miluje i vlasové proměny. Prioritou jsou pro ni hlavně zdravé a lesklé vlasy. Má zkušenosti i s krátkými střihy z barberu. Domluví se i anglickým jazykem. Nějaký čas strávila v Anglii. Velmi dobře rozumí  blondýnkám, ovládá mnoho technik zesvětlování vlasů s ohledem na kvalitu vlasu. Její předností je vytváření jemných přechodů mikromelírů a přirozené blond barvy ve stylu francouzské noblesy. Monča má od přírody vlnité a jemné vlasy, proto je i odbornice na tento typ vlasu. Její dovednosti a vášní je vám pomoc snadno vytvořit skvělý účes hlavně i doma. Ve volném čase jezdí na Vysočinu a ráda chodí po horách.

Bohunka
Senior barvení/ Hairstylist
(Czech)

Náš kadeřník Bohunka má přes 20 let praxi v oboru a také empatickým poradcem v prodlužování a zhušťování vlasů, kde má Bohunka mnohaletou zkušenost. Naslouchá potřebám a představám zákazníků a společně s nimi tvoří proměny, které nejen zdůrazňují jejich krásu, ale také odrážejí jejich osobnost. S láskou k péči o vlasy je ochotna sdílet své znalosti a nabízet individuální rady, aby každý zákazník měl zdravé a krásné vlasy. Při své tvorbě si zakládá na vizualizaci přání klientky, preciznosti a efektivitě.  S osobním přístupem pracuje na potřebách klienta. Jeho cílem je podporovat zdraví vlasů a vlasové pokožky.

Profesionální foukaná vlasů v kadeřnictví v Břevnově"
přírodní kudrnaté vlasy kadeřník Matěj Praha 6
kadeřnice Master Monika Praha 6 Břevnov

Jak se o Vás staráme v Hair Art Design

OBJEDNÁVKY A RUŠENÍ TERMÍNŮ V HAIR ART DESIGN:

Vaše schůzky jsou pro tým salonu Hair Art Design velmi důležité. Čas je vyhrazen speciálně pro vás, i když chápeme, že někdy jsou nutné úpravy rozvrhu. Proto žádáme o zrušení alespoň o 24 hodin předem. Jakékoliv zrušení provedené méně než 24 hodin předem bude mít bude mít za následek storno poplatek ve výší 50 % z ceny rezervovaného termínu.

UVÍZLI JSTE V ZÁCPĚ?

Budeme se snažit vyjít vám vstříc, pokud budete pozadu, uvíznete v zácpě atd. Pokud se na schůzku zpozdíte o více než 10 – 15 minut, možná se budete muset vzdát části služby, kterou jste si naplánovali, abychom ji dodrželi ve stanoveném čase.