O kadeřnictví HAIR ART DESIGN

Jsme jedinečný kadeřnický salon na Praze 6 – Břevnov. 2 stanice tramvají od Pohořelce. Pracujeme s luxusní kosmetikou L’oreal professional a Kerastase Paris.

Pravidelně se vzděláváme a školíme v nejnovějších trendech jako je např. stínování vlasů – bayalage, stahování tmavé barvy, hair countouring. Kadeřníci se vzdělávají mimo jiné i na akademii L’oreal a Kerastase.

Jsme kadeřnictví se zkušeností v oboru od roku 2001.

Snažíme se pro Váš komfort a příjemně strávený čas v salonu dělat maximum. V letních dnech můžete relaxovat na naší slunné terase a vychutnávat kávu nespresso či latté v příjemné zelené zahradě, když působí Vaše barva či melír na vlasech.

Prodlužujeme a zhušťujeme vlasy od roku 2001. Slovanské i české vlasy prémiové kvality i v mnoha odstínech s hustými délkami si můžete osobně vybrat přímo osobně na našem saloně. Konzultace je zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu, zajistěte si termín ještě dnes!

Zde si můžete vybrat svého kadeřníka dle Vaší náročnosti:

  • Senior kadeřník má min. 4 letou praxi a zkušenosti – střední cena.
  • Master kadeřník má min. 6 let praxi, účast na kadeřnických soutěžích, účast na kadeřnických stáží. Náročnější klientela.
  • Junior kadeřník menší praxe – nejnižší cena.

Monika ovládá špičkově architektura střihu. Tónování a barvení vlasů. Prodlužování a zhušťování vlasů. Poradenství ohledně změny a domácí péče pro uzdravení vlasů. V oboru je 18 let.

Terku velmi baví stínování vlasů a zesvětlování na blond v různých tónech odstínů. Umí zajímavě namíchat originální odstíny. Rychlé účesy do společnosti a obrácenné copy. Prodlužování vlasů.

Světlanka
Junior Hairstylist

Světlanka se zaměřuje na precizní střih vlasů (senior ceník). Základní techniky melíru, balayge, barvení vlasů, stahování barvy a prodlužování vlasů. Poradenství ohledně péče vlasů na doma.

Jitka
Make up artist

Jitka se skvěle postará o make-up našich klientek na objednání ke společenským účesům či vlasům na večírek. Stačí k objednávce sdělit službu make-up.