O kadeřnictví HAIR ART DESIGN

Jsme jedinečný kadeřnický salon na Praze 6 – Břevnov. 2 stanice tramvají od Pohořelce. Pracujeme s luxusní kosmetikou L’Oréal Professionnel a Kérastase Paris.

Pravidelně se vzděláváme a školíme v nejnovějších trendech, jako je například stínování vlasů – balayage, babylights nebo hair countouring. Precizně zvládáme také stahování tmavé barvy. Kadeřníci se vzdělávají mimo jiné i na akademii L’Oréal a Kérastase Paris.

Jsme kadeřnictví se zkušeností v oboru od roku 2001.

Snažíme se pro Váš komfort a příjemně strávený čas v salonu dělat maximum. V letních dnech můžete relaxovat na naší slunné terase a vychutnávat lahodnou kávu vlastního výběru v příjemné zelené zahradě, když Vám na vlasech působí barva či melír.

Prodlužujeme a zhušťujeme vlasy od roku 2001. Slovanské i české vlasy prémiové kvality i v mnoha odstínech s hustými délkami si můžete osobně vybrat přímo osobně na našem saloně. Konzultace je zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu, zajistěte si termín ještě dnes!

Zde si můžete vybrat svého kadeřníka dle Vaší náročnosti:

  • Senior kadeřník má min. 4 letou praxi a zkušenosti – střední cena.
  • Master kadeřník má min. 6 let praxi, účast na kadeřnických soutěžích, účast na kadeřnických stáží. Náročnější klientela.
  • Junior kadeřník: nejkratší praxe – nejnižší cena.

Monika ovládá špičkově architekturu střihu. Tónování a barvení vlasů. Prodlužování a zhušťování vlasů. Poradenství ohledně změny a domácí péče pro uzdravení vlasů. V oboru je 18 let.

Již nepřibírá nové klienty.

Denisa
Junior Hairstylist

Elenu baví v kadeřnických službách barvení vlasů, melíry a střihy vlasů. Oblíbené má i společenské výčesy. Má praxi  6 let. Ovládá krásně i proměny v prodlužování vlasů, umí aplikaci keratinu a páskové metody.

Dokáže poradit péči na doma pro zdravý vzhled vlasů a snadnou péči o ně. Elena žije v ČR 3 roky, proto její český jazyk není zcela výborný. Mluví mimo jiné i rusky.

Těší se na Vaši návštěvu. 

Jana
Senior Hairstylist
(English)

Nadšená kadeřnice, která se nebojí výzev. Její největší zálibou je kreativní zesvětlování a barvení vlasů. Také ráda stříhá a prodlužuje vlasy. Nejvíce ji motivuje, když výsledek její práce vykouzlí klientce úsměv na tváři.

An enthusiastic hairdresser who’s not afraid of challenges. Her passion is creative blonding and hair coloring. She also likes to cut hair and work with hair extensions. Her goal is to put smile on the client’s face with her work.

Monika
Master Hairstylist (English)

Citlivě vnímá detaily a je perfekcionistka v barvě i střihu. Nejvíce ji baví zesvětlování vlasů na různé způsoby a vlasové proměny. Prioritou jsou pro ni hlavně zdravé a lesklé vlasy. Má zkušenosti i s krátkými střihy z barberu. Mluví také anglickým jazykem. 

Jitka
Make up artist

Jitka se skvěle postará o make-up našich klientek na objednání ke společenským účesům či vlasům na večírek. Stačí k objednávce sdělit službu make-up.