Máš vlasy nazbyt a chceš si vydělat? Výkup českých vlasů Praha

V našem kadeřnictví Hair Art Design vykupujeme české vlasy a culíky od 40 cm délky vlasu. Výkup i dětských vlasů. K výkupu dostanete automaticky střih ZDARMA a peníze ihned na ruku.

Darování vlasů

Abyste za vlasy dostali co nejvíce peněz, je lepší přenechat ustřižení vlasů na nás (do více culíků). Ale pokud jste je již ustřihli sami, nevadí, pošlete fotku či video vlasů, nebo je po domluvě přijďte osobně ukázat na salon a my Vám sdělíme cenu za Vaše vlasy (culík). Whatsapp

Kolik nabízíme za výkup vlasů?

Výkupní cena vlasů (po odstřižení roztřepených konečků) je 30 Kč/g.

Pro představu:

Nejkratší vykupovaná délka 40 cm má u jemných vlasů v průměru kolem 100 g (od 3000Kč). Delší culík od 50 cm cca 150 gramů (od 4500Kč).

U středně hustých vlasů je nejkratší culík 40 cm cca 130 gramů (od 3900Kč). U 50 cm délky culíku u výkupu od 150 gramů dál (od 4500Kč).

U hustých dlouhých vlasů je gramáž culíku většinou 200 gramů a více. Za výkup vlasů dostanete od 6000 Kč.

Prodej své vlasy odkudkoliv

Pokud nejste z Prahy a nemáte možnost k nám na výkup vlasu osobně přijet,

Nevadí, pošlete culík balíčkem s dopisem čísla vašeho bankovního účtu, kam Vám po zvážení vlasů pošleme peníze do 2 dnů.

Prosíme o perfektně zagumičkovaný, nebarvený culík v hezkém stavu (pro jistotu přidejte více gumiček, někdy mají tendenci praskat), tak aby vlasy po pročesání kartáčem nevypelichaly.

Minimální délka culíku musí být 40 cm, kratší vlasy vyčesáváme pryč. Roztřepené konečky sestříháme, než položíme na váhu.

Culíky pošlete na naši adresu:

Hair Art Design, Šlikova 33, Praha 169 00

Prodání vlasů

Slušný, fair play jednorázový rychlý přivýdělek nejen pro děti, dívky, slečny a kluky za výkup/prodej tvých českých přírodních vlasů. Máš dlouhé vlasy a hodily by se ti peníze? 

Možnost spolupráce s kadeřnickými salony, kde provádí výkupy vlasů. Kontaktujte nás. Budeme rádi pravidelně vykupovat české culíky. E-mail: hairartdesignm@gmail.com.

Hair Art Design

Šlikova 33,

Praha 6, Břevnov

Sledujte nás na Instagramu: @hairartdesign.cz