Péče o vlasy v létě

V létě jsou vlasy vystaveny slunečnímu záření stejně, jako pokožka. Ne každá žena v létě věnuje vlasům stejnou péči, jako své pleti.

Po létě v kadeřnictví vidíme vysoký nárůst vysušených, lámavých délek vlasů, zejména u delších vlasů. Zvýšenou péči byste měli věnovat vlasům, které jsou oslabené chemickou úpravou, zesvětlováním či jsou již velmi suché a poškozené.

Doporučujeme vždy v létě aplikovat po umytí vlasů masku a také bezoplachovou péči, která vytvoří ochranný obal do příštího umytí. Bezoplachová péče chrání vlas před volnými radikály, oxidací, vymývání tónu z barvy i přelivu na vlasy.

U moře doporučujeme vlasy zaplést do copu, je to prevence před zamotáním vlasů a následným přetrháním vlivem nešetrného česání.

Tip na závěr: nechoďte spát s mokrými vlasy. Druhý den budete mít na hlavě „vrabčí hnízdo“, které nemusí jít snadno upravit do estetické podoby.

V našem pražském kadeřnictví Hair Art Design vám naši vlasoví specialisté vždy rádi poradí, která péče je ušitá na míru vašemu typu vlasů.

Objednejte se na tel čísle/WhatsApp: +420 608 888 401