Hloubkové čištění vlasů v Kadeřnictví Praha 6: Proč je to důležité před barvením?

Jen dokonale čisté vlasy absorbují následnou péči a barvu efektivněji, drží svůj objem a dokáží vyrovnat přirozené PH vlasové pokožky a vlasu. Proto u nás v salonu doporučujeme službu hloubkového čištění vlasů před barvením, odbarvováním, metodou CGM nebo prodlužováním vlasů. Čištění také doporučujeme klientkám, které mají doma obzvláště tvrdou vodu nebo takovým, které své vlasy často vystavují silikonům jako je dimethicone.

Problém při nečištění vlasů

Někdy se může stát, že je nános silikonů tak silný, že jen velmi málo propouští barvu. Výsledkem je potom nerovnoměrné odbarvení či barva, poněvadž vlasy jsou obaleny silikonem na různých místech více a někde zase méně. Zbytky produktů navíc mohou zhoršit přilnavost spojů prodloužených vlasů.

Naše kadeřnice v Hair Art Design na Praze 6 si s tímto problémem však dokáží poradit.

Jak v Hair Art Design čistíme vlasy?

Pomocí čistícího produktu zbavíme Vaše vlasy silikonů, nánosu produktů, minerálních usazenin, prachu, pryskyřic a dalších nečistot, jako jsou třeba těžké kovy. Jedná se o čistě přírodní, veganský, hloubkově čistící gel s vysokým obsahem vitaminu C, který redukuje vypadávání vlasů, zlepšuje jejich růst a přirozeně odstraňuje případné nežádoucí barevné tóny. Vlasy pak gel také důkladně očistí od minerálních látek a kovů, které na nich zanechává běžná kohoutková voda při každém mytí. Veškeré nánosy těchto látek vytvářejí kolem vlasu jakýsi obal; zabraňují, aby mohly do vlasu proniknout pečující produkty či barva.

Výsledek po správném hloubkovém vyčistění vlasů

Po vyčištění jsou vlasy lehké, hedvábné na dotek a oslnivě se lesknou. Navíc jsou připravené plně absorbovat veškeré pečující produkty, které jim můžete poskytnout. Zbaví Vás nechtěných odlesků, způsobených chlorovanou či slanou vodou nebo i domácími experimenty například s barevnými šampony. Při barvení se také nemusíte bát nerovnoměrného či zanedbatelného výsledku, barva může do čistého vlasu krásně proniknout. Dále pak spolehlivě drží prodloužené vlasy, poněvadž neobsahují žádné látky, které by zhoršovaly přilnavost spojů. Jsou zkrátka nádherné a připravené na další péči.

Hloubkové čištění vlasů cena

Služba čištění může trvat od 15 až do 60 minut. Cena je od 450 Kč do 900 Kč dle náročnosti a spotřeby materiálu. Neváhejte se objednat!

Hair Art Design

Šlikova 33,

Praha 6, Břevnov

Sledujte nás na Instagramu: @hairartdesign.cz

Produkty od Kerastase Paris pro krásné vlasy
Kadeřnice čistí vlasy zákaznice
Precizní stříhání vlasů v kadeřnictví Praha 6