Prodloužení a zhuštění vlasů – Praha 6: Podrobnosti a cena

 

Dlouhé a husté vlasy jsou snad snem každé ženy. Nechte si prodloužit nebo zahustit řídké, jemné vlasy na míru našimi evropskými či panenskými českými vlasy. U nás v kadeřnictví Hair Art DesignPraha 6 najdete unikátní největší výběr odstínů a kombinací ombre, balayage a melírů. Pokud nenajdete vaší kombinaci odstínů přímo u nás na saloně, necháme vyrobit na zakázku dle našeho vzorníku co si budete přát.

Naše techniky pro prodlužování a zhušťování vlasů

Máme několik druhů technik prodlužování a zhušťování vlasů, které sednou každému. Máte možnost si prodloužit či zahustit vaše vlasy pomocí vlasových pásků NanoTape ve velikosti 2,8 x 08 cm nebo neviditelné vlasové pásky 2,8 x 08 cm i 4 cm a také samozřejmě nastavení vlasů pomocí klasické metody mikrokeratinu.

 

Je prodlužování vlasů pro vaše vlasy bezpečné?

Pokud se ptáte, zda je prodlužování vlasů pro vaše vlasy bezpečné a jestli se mohou vaše vlasy poničit, tak si pozorně přečtěte naše 20tileté zkušenosti s prodlužením vlasů. Věc se má takto: stačí dodržovat základní pravidla a vaše vlasy mohou dokonce krásně růst někdy se i stane, že se našim klientkám zlepší kvalita vlasů a narostou jim do vysněné délky a prodlužko mohou za pár let odhodit.

 

U vlasových pásků se používá k reaplikaci speciální roztok, který uvolní spoj a jde krásně z vlasů dolů. Pokud se budeme bavit o keratinech i to je velmi šetrné (pokud jdete na reaplikaci do 2 měsíců), u nás v kadeřnictví Hair Art Design sundáváme keratiny ultrazvukem, který obsahuje speciální roztok a keratin krásně šetrně sundáme. Základ je nemít velký keratinový spoj a nekvalitní keratin (je mnoho druhů). 

Časté dotazy na prodlužování a zhušťování vlasů:

Může prodlužování vlasů ničit vlasy?

Ano, může. V případě, že se prodlouží doba posunu na delší než 2 měsíce nebo se začnou dělat dready. Také v případě nedostatečné péče o vlasy, například nedostatečným pročesáváním vlasů či příliš hrubým zacházením si můžete vytrhat kořínky (cítíte nepříjemné pnutí). Na prodloužené vlasy potřebuje žena speciální kartáč WET DETANGLER, který nevytrhává a nepoškozuje pásky a vlasy.

Pro koho je vlastně služba zhuštění, prodloužení vlasů nejideálnější? 

Pro ženy, které touží mít krásné dlouhé a husté vlasy. Pokud Vás trápí nedostatek vlasů, nebo by jste chtěla delší vlasy než máte, je to pro Vás ideální volba. Prodloužení vlasů nejvíce ocení ženy, které nikdy nezažili pocit dlouhých vlasů. Zahuštění vlasů nejvíce ocení ženy, které možná mají dlouhé vlasy, ale představovaly by si větší objem v délkách.

Jen chceme upozornit, že prodlužování vlasů není určeno pro ženy, které nechtějí věnovat pozornou péči o vlasy. Většinou je pravidlo čím delší a hustější vlasy máte, tím více času, péče je potřeba. Aplikovat více masky a bezoplachové péče, delší doba fénování vlasů v zimě. A nechodit spát s vlhkou hlavou.

Jak dlouho prodloužené a zhuštěné vlasy vydrží a jaká je o ně péče? 

S kvalitní péčí vlasy vydrží zhruba 1 – 2 roky. Je ale nutné chodit po 6 – 10 týdnech na reaplikace, kde se pásky nebo keratiny sundají a znovu se aplikují blíže ke kořínkům, kde máte čerstvě narostlé vlasy. Proto prodloužení vlasů nezatěžuje starší opotřebované délky. Spoj je vždy aplikován na nově vyrostlém vlasu cca 1 – 2 cm od pokožky.

Přijďte si k nám prodloužit a zhustit vlasy

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, aby byl vždy nejlepší výsledek. Jsme kvalitně vyškolený kadeřnický tým, který se stále vzdělává, pracujeme s nejnovějšími technikami z celého světa.

Které výjimečnosti máme na saloně? 

Určitě máme největší výběr vlasů – neviditelné pásky a Nanotape pásky, rozdíl se liší v jemnosti vlasu a také spoje. Neviditelné pásky jsou diskrétnější, jemnější a barvené dle našeho vlasového vzorníku. Nanotape jsou více klasické pásky v malé velikosti 2,8 x 0,8 cm pevnější struktura vlasu a jsou barvené dle vlasového vzorníku.    

Také nabízíme prodlužování vlasů pomocí mikrokeratinu českými panenskými i dětskými jemnými vlasy z našeho vlastního českého výkupu. Máme vlastní výrobu panenských, nebarvených vlasů. Vlasy pochází převážně z českých, dětských a nebarvených vlasů . Vlasy jsou nenarušené chemickou barvou, či zesvětlováním, tudíž mají největší lesk a jemnost. České panenské vlasy vyrábíme v Nanotape pásku 2,8 x 0,8 cm nebo v klasickém dvojitém hustém pásku 4 x 08 cm i delší vlasové pásy na zakázku.

Náš kadeřnický servis je skvělý v osobním přístupu a kvalitní péči. Pečlivě s Vámi probereme historii vlasů a Vaši denní rutinu, tak aby Vaše vlasy byly krásné nejen v kadeřnictví, ale i doma. Pokud to k nám máte daleko, lze se domluvit i na online konzultaci.

Cena prodloužení a zhuštění vlasů

Cena velmi záleží na počtu balení jak keratinů tak i pásků, záleží i na délce vlasů a na odstínu. Rozpětí ceny je široké od 6 000 Kč do 50 000 Kč.

prodloužení vlasů Praha

 

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Pokud by jste chtěli znát přesnou částku vašeho prodloužení, zhuštění vlasů, rádi Vám poradíme a zkonzultujeme Vaše možnosti. Objednejte se na bezplatnou konzultaci k nám do salonu Hair Art Design, Šlikova 33, Praha 6, Břevnov. Můžete zavolat na telefonní číslo 608 888 401.  

Pro ženy, které nejsou z Prahy praktikujeme na WhatsApp videohovor na stejném telefonním čísle, kde vám ukážeme naše vlasy a spoj.

Hair Art Design

Šlikova 33,

Praha 6, Břevnov

Fotky a Videa

Sledujte nás na Instagramu: @hairartdesign.cz

Aplikace panenských vlasů pro prodloužení - Kadeřnictví Praha 6
Elegantní žena s blonďatými prodlouženými vlasy v kadeřnictví Praha 6

Mnikeratin

Panenské vlasy

Naše prodloužení vlasů z Hair Art Design

Video ukázka z aplikace prodlužování vlasů vlasových pásků v kadeřnictví Hair Art Design. Rychlá aplikace. 4 x 08 cm. Neviditelný vlasový pásek ombre 50 cm délka.

 

5/5
0
Super číslo