Barvy s leskem

V kadeřnictví Hair Art Design Praha 6 máte na výběr z pěti nejlepších barvících systémů dle typu Vašeho vlasu s ohledem na maximální šetrnost a zdraví Vašeho vlasového vlákna. Barvu na vlasy i přeliv totiž mícháme s ohledem na sílu a citlivost Vašich vlasů.

Barvy Majirel Glow:

Barva Glow umí zesvětlit přírodní vlasy až o 3 úrovně a obsahuje studené pigmenty, aby Vaše vlasy vypadaly přirozeně s maximálním leskem. Poskytuje o 50 % více odrazu světla a 4x více průsvitnosti*, protože je vytvořena se speciálně navrženým rozsahem lesku a menší hloubkou.

Barva Inoa:

První permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která je obohacena o kvalitní pečující oleje. Výživná barva na vlasy, která je jasná a vypadá přirozeně. Zanechává vlasy vyživené a lesklé až do dalšího barvení. Zažijte maximální luxus v barvě se zlepšeným komfortem, protože během působení je barva bez zápachu. Máte šediny? Žádný problém! INOA vám poskytne perfektní krytí šedin až 100 %, při zachování barevného i světlého vzhledu. Velký výběr originálních odstínů. Zeptejte se svého kadeřníka v Hair Art Design Praha, který odstín nebo kombinace odstínů INOA je pro Vás dokonalý.

Přeliv Diarichesse:

Perfektní barvení vlasů napoprvé. Diarichesse oživuje přirozenou barvu vlasů prostřednictvím procesu zbarvení bez amoniaku a tónu na tón, pro bohaté, hluboké odlesky a výjimečný jemný pocit.

Zajímá Vás, jak překrýt první šedé vlasy do 30% podílu? Tento přeliv na vlasy je ideální pro překrytí Vašich prvních šedivých vlasů a zanechání přirozeně vypadající barvy. Díky krátké doby působení (20 minut) je také ideální pro rychlé doplňování odrostů pro ty, kteří mají rušný život. Díky inovativnímu pečujícímu složení zanechává Vaše vlasy krásně lesklé a zdravé. Nehledáte drastickou změnu? Proč nezkusit jasný lesk pro oslnivý reflexní povrch s přelivem Diarichesse!

Přeliv Dialight:

Kyselý přeliv na vlasy tón v tónu vytváří jasný vzhled a vinylový lesk, přičemž je maximálně šetrný a respektuje stav vlasů. Přirozeně vypadající barva, která se postupně vymývá. Ideální pro dříve odbarvené nebo oslabené vlasy, nebo i pro případ, že chcete oživit a obohatit svou přirozenou barvu vlasů. Přeliv Dialight je skvělý pro obnovení barev, doplní lesk a sytost Vaší barvy mezi obvyklým trvalým barvením. Díky krátké době působení (20 minut) je také ideální pro ty, kteří mají málo času. Díky technologii Dialight bude Váš kadeřník schopen vytvořit barvu maximálně přizpůsobenou Vašim představám.