Barvy s leskem

V kadeřnictví Hair Art Design Praha 6 máte na výběr z 5 nejlepších barvících systémů dle typu Vašeho vlasu s ohledem na maximální šetrnost a zdraví Vašeho vlasového vlákna, poněvadž barvu na vlasy i přeliv mícháme s vyvíječem podle síly a citlivosti Vaší kvality vlasu.

Barvy Majirel Glow:

Barvy Glow umí zesvětlit až 3 úrovně přírodní vlas a obsahuje studené pigmenty, aby vaše vlasy vypadaly přirozeně a s maximálním světelným odleskem. Poskytuje + 50% více odrazu světla a X4 více průsvitnosti *, protože je vytvořena se speciálně navrženým rozsahem lesku a menší hloubkou.

Barva Inoa:

První trvalá barva vlasů bez amoniaku, která je obohacena o kvalitní oleje. Výživná barva na vlasy, která je jasná a vypadá přirozeně. Zanechává vlasy kondicionované jemným barevným zářením až do dalšího barvení vlasů. Zažijte náš maximální luxus v barvě se zlepšeným komfortem během působení bez zápachu. Máte šediny? Žádný problém! INOA vám poskytne perfektní krytí šedin až 100%, při zachování barevného i světlého vzhledu. Velký výběr originálních odstínů, zeptejte svého kadeřníka Hair Art Design Praha, který odstín INOA nebo namíchaný koktejl odstínů je pro vás dokonalý.

Přeliv Diarichesse:

Perfektní barvení vlasů napoprvé. DIA Richesse oživuje přirozenou barvu vlasů prostřednictvím procesu zbarvení bez amoniaku a tónu na tón, pro bohaté, hluboké odrazy a výjimečný jemný pocit.

Zajímá vás, jak překrýt první šedé vlasy do 30% obsahu šedin? Tento přeliv na vlasy je ideální pro překrytí Vašich prvních šedivých vlasů a zanechání přirozeně vypadající barvy. Díky krátké doby působení 20 minut je také ideální pro rychlé doplňování odrostů pro ty, kteří mají rušný život. Díky inovativnímu kondicionačnímu složení zanechává vaše vlasy krásně leskle zdravé. Nehledáte drastickou změnu? Proč nezkusit jasný lesk pro oslnivý reflexní povrch s přelivem Dia?

Přeliv Dialight:

Kyselý přeliv na vlasy tón-v-tónu vytváří lesklý světelný vzhled a vinylový lesk, přičemž respektuje stav vlasu s přirozeně vypadající barvou, která postupně mizí. Ideální pro dříve odbarvené nebo oslabené vlasy nebo dokonce pro ty, kteří si chtějí do své přirozené barvy vlasů přidat jemnou bohatost nebo lesk. DIA Light je skvělý přelivj pro obnovení barev, který doplní vibrace vaší barvy mezi vašimi obvyklými trvalými barevnými službami. Díky rychlému působení 20 minut je také ideální pro ty, kteří mají málo času. Díky technologii DIA Light bude váš kadeřník schopen vytvořit skutečně individuální barvu na míru pro Vás.