Balayage a Bronde

Technika stínování vlasů je v našem kadeřnictví velice oblíbená pro svoji přirozenost a stálost světlého podkladu, který můžete po několika měsících „převléknout“ do jiného odstínu. Jsme speciálně školení na balayage. Intenzita prosvětlení je jen na Vás. Ideální je domluva u fotek, obrázků různých technik a různé sytosti blond, světlé hnědé nebo i pastelových či sytých barev různých odstínů.

Balayage provádíme šetrným zesvětlovačem s obsahem keratinu, i bez amoniaku s možností dodat luxusní výživu pro zacelení disulfidových vazeb vlasu. Poskytujeme tak nejluxusnější zesvětlování vlasů s maximálním ohledem na zachování jejich zdraví.

Čas provedení balayage: 3 – 5 hodin v závislosti na délce a hustotě vlasů.

Cena balayage: 3 500 – 5 000 Kč komplet s přelivem, barvou a střihem. Záleží na délce a hustotě vlasů. Pro upřesnění ceny nám pošlete video Vašich vlasů.

Odrost balayage do 10 cm provedení 2 000 Kč bez přelivu.

Co je technika barvení vlasů ,,Bronde“?

Pokud existuje nějaká technika barvení vlasů, která potěší bez ohledu na roční období, je to bronde. Jedná se o kombinaci hnědých a blond odstínů ve stylu ombre a balayage která je lichotivá pro každou ženu. Lze ji provést na nekonečně způsobů, záleží jen na Vás, co si vyberete.

Bronde je skvělá pro přechod do tmavších zimních odstínů, ale jak jsme řekli, dá se nosit po celý rok.