Nové techniky melírování vlasů – Balayage a Bronde – Praha 6

Technika stínování vlasů je v našem kadeřnictví velice oblíbená pro svoji přirozenost a stálost světlého podkladu, který můžete po několika měsících „převléknout“ do jiného odstínu. U nás v Hair Art DesignPraha 6 jsme speciálně školení na balayage. Intenzita prosvětlení je jen na Vás. Ideální je domluva u fotek, obrázků různých technik a různé sytosti blond, světlé hnědé nebo i pastelových či sytých barev různých odstínů.

Jak Balayage provadí odborníci?

Balayage provádíme šetrným zesvětlovačem s obsahem keratinu, i bez amoniaku s možností dodat luxusní výživu pro zacelení disulfidových vazeb vlasu. Poskytujeme tak nejluxusnější zesvětlování vlasů s maximálním ohledem na zachování jejich zdraví.

Cena a doba trvání Balayage

Záleží na délce a hustotě vlasů, ale zpravidla bývá čas provedení balayage 3 – 6 hodin

Cena balayage: Záleží jakou kategorii kadeřníka zvolíte: Junior, Senior, Master hairtylist. Cena je od: 3 500 – 7 000 Kč komplet s přelivem, barvou a střihem. Záleží na délce a hustotě vlasů. Pro upřesnění ceny nám pošlete video Vašich vlasů.

Levnější varianta probarvení vlasů je technika ,,Hair Contouring‚ více se o ni můžete dozvědět v článku  na této stránce našeho kadeřnictví Hair Art Design.

 

Co je technika barvení vlasů ,,Bronde“?

Pokud existuje nějaká technika barvení vlasů, která potěší bez ohledu na roční období, je to bronde z pražského kadeřnictví Hair Art Design.

Jedná se o kombinaci hnědých a blond odstínů ve stylu ombre a balayage, která je lichotivá pro každou ženu, která chce přirozeně prosvětlit vlasy v kadeřnictví Praha 6. Lze ji provést na nekonečně způsobů, záleží jen na Vás, co si vyberete v našem kadeřnictví Hair Art Design na našem iPadu v naší kolekci fotografií. Samozřejmě Bronde je skvělá pro přechod do tmavších zimních odstínů, ale jak jsme řekli, dá se nosit po celý rok.

Sledujte nás na Instagramu: @hairartdesign.cz

Zajistit si termín na barvení vlasů v našem kadeřnictví Hair Art Design - Praha 6 můžete nyní, stačí kliknout na tlačítko níže. Budeme se na vás tešit a rádi Vám poradíme!

Hair Art Design

Šlikova 33,

Praha 6, Břevnov