Bayalage a Bronde

Technika stínování vlasů je v kadeřnictví Praha 6 velice oblíbená pro svoji přirozenost a stálost světlého podkladu, který můžete po několika měsících ,,převléknout “ do jiného odlesku vlasů. Jsme speciálně školení na bayalage vlasů. Intenzita prosvětlení je po domluvě u fotek, obrázků různých technik sytosti blond, světé hnědé nebo i pastelové či syté barvy v různých odstínech.

Bayalage provadíme šetrným zesvětlovačem s obsahem keratinu i bez amoniaku s možností dodat luxusní výživu na opravu disulfidových vazeb vlasu. Což je nejluxusnější zesvětlování vlasů s maximálním ohledem na elasticitu vlasu pro zdravý vlas.

Čas provedení bayalage:  3 až 5 hodin,  záleží na délce a hustotě vlasů.

Cena bayalage: od 3 500 do 5 000 Kč komplet s přelivem, barvou a střihem. Záleží na délce vlasů. Pro přesnost ceny nám pošlete video Vašich vlasů.

Odrost bayalage do 10 cm provedení 2 000 Kč bez přelivu.

Co je technika barvení vlasů ,,Bronde“?

Pokud existuje nějaká technika barvení vlasů, která funguje bez ohledu na roční období, je to bronz. Kombinace hnědých a blond tónovaných ombre odstínů a balajáckých vzhledů a je lichotivá pro téměř každého a lze ji provést téměř nekonečným způsobem.

Je skvělá pro přechod do tmavších zimních odstínů, ale jak jsme řekli dá se nosit po celý rok.