Šetrné prodlužování slovanskými a českými vlasy

Ceník prodlužování vlasů

Kvalitní prodlužování vlasů Praha 6 . Zkušenosti s prodlužováním a zhušťováním vlasů máme od roku 2001. Garantujeme spokojenost s nastavenými vlasy žádné «sypké, hrubé» prodloužené vlasy. 

Používáme na zhuštění i prodloužení vlasů i české vlasy z výkupu a slovanské vlasy /rovné, vlnité, kadeřavé/, které jsou kvalitativně maximálně kompatibilní s vlasy českých žen.  Na prodlužování vlasů a zhušťování vlasů máme i dětský vlas z našeho výkupu vlasů. 

Nabízíme metodu za studena – malé jemné NanoTape pásky nebo REVOLUČNÍ novinku neviditelné pásky a minikeratin – metoda za tepla. 

Velká nabídka kvalitních vlasů v ČR ve velmi jemné kvalitě, středně jemné i pevnější. Panenské nebarvené české vlasy přímo ihned na výběr na saloně – konzultace na prodloužení vlasů je ZDARMA. Objednejte se nyní.

Zakončení vlasu /spoje/ dle Vašeho výběru spoj: keratin, minikeratin nebo tenké pásková metoda NanoTape 28 x 08 mm malý pásek či Neviditelný pásek 4 x 08mm. 

Na naší bezplatné konzultaci  Vám doporučíme, který spoj a kvalita zhuštění či prodloužení vlasů bude kompatibilní s Vašimi vlastními vlasy nejlépe, tak aby Vaše okolí nic nepoznalo.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci a poradenství, kde si spoj a vlasy prohlédnete osobně.

Cena prodlužování a zhušťování  vlasů se odvíjí od Vaší hustoty a délky vlasu.  Cena začíná u zhušťování vlasů od 3 000 Kč a prodloužení vlasů od 9 500 Kč. Přesnou cenu Vám spočítáme na konzultaci dle Vašeho výběru vlasů.

Výhody našeho keratinu

 • Keratin optimální velikost kapslí  – šetrnost
 • Udržuje vlastní vlasy přirozené, aniž by to zatížilo strukturu vlasu
 • Perfektní hmotnost pramene, je velmi důležitá, aby nedošlo k nadváze vlastních vlasů
 • Skvělý vzhled
 • Keratin je snadno odstranitelný pomocí profesionálních produktů pro odstranění
 • Naše prodloužené vlasy snadno vyhovují každému klientovi

Mini keratin 5 x 5 mm:

 • Není na hlavě skoro cítit
 • Pohodlné pro prodloužení jemných vlasů
 • Vhodné pro oslabené vlasy
 • Vhodné do určitých oblastí, kde jsou řídké vlasy

Výhody našeho pásku NanoTape

 • Velikost pásku je 28 x 8 mm
 • Jedinečně tenký a elastický, velmi pohodlný
 • Speciální výrobní technologie 
 • Standardní způsob prodlužování nebo skládání pásky a vytváření „mikropásků“
 • Extra rychlé nandání pramenů 
 • Vlasová páska je bez mezer po celé délce vlasů
 • Naše vlasy se snadno hodí každému klientovi

Nabídka profesionálních slovanských vlasů:

Paleta se skládá z 25 odstínů.  Délka vlasů 30, 40,45,50,55,60 cm.  Přírodní struktura, rovné, kadeře, vlna.

Zpracování vlasů nevyžaduje intenzivní chemické použití. Žádné «sypké, hrubé» vlasy.

Naše SLOVANSKÉ vlasy: 

Měkké, hedvábné vlasy – to je výrazná kvalita našich vlasů. Vlasy mohou být tlustší, tenčí, rovné, zvlněné, s malými a velkými kadeřemi.

Zpracování těchto vlasů nepotřebuje žádné použití intenzivních chemikálií, silikonové krytí pro nějaký umělý lesk nebo namáčení v kyselině, jak to navrhují Číňané, Indové, Evropané a mnoho dealerů v prodlužování vlasů.

Prodloužené vlasy mohou být umyty neomezeně mnohokrát, barevně (tónovat), vlnit kulmou.

Při nošení vlasů si zachovávají své vlastnosti a přirozený vzhled, lze je snadno posunout.

Dodržování všech pravidel péče o prodloužení vlasů je povinnou podmínkou.

V tomto případě může naše společnost garantovat kvalitu vlasů min. 12 měsíců nepřetržitého používání. Nejlepší poměr cena / kvalita na českém trhu!

Naše galerie klientek a vlasy z kadeřnictví Hair Art Design

Jak vybrat délku a množství pramenů prodlužovacích vlasů?

Doporučení: Nevyberte si vlasy delší než dvojnásobek z původní délky, jinak je možnost vidět přechod.

Pokud se rozhodnete aplikovat prodloužení vlasů poprvé, doporučujeme max. na délku 40-50 cm (přibližně na lopatky nebo k loktům). Tímto způsobem vypadají přirozeněji.

Jde o to, že čím delší vlasy, tím obtížnější je péče o ně.

Je důležité si uvědomit, že stejná délka může vypadat za pár měsíců delší s odrostem.

Obvykle s průměrnou hustotou vlastních vlasů budete potřebovat od 125 do 150 pramenů, a pokud máte silné vlasy – kolem 150 – 200 pramenů.

Aby váš účes vypadal přirozeně a aby se zabránilo dalšímu tlaku na vlastní vlasy, nedoporučujeme prodlužovat prameny v množství větším, než je potřeba.

Pro krátký účes budete potřebovat méně než 150 pramenů, aby vaše vlasy vypadaly hustější. Pokud nechcete prodloužit délku, ale objem, 75 pramenů je více než dost.

Prodloužení vlasů na každé ženě bude vypadat jinak. To závisí na tvaru oválnosti tváře, střihu vlasů a tvaru hlavy. Je třeba poznamenat, že množství pramenů a délka v každém jednotlivém případě bude definována v průběhu konzultace, vycházející ze stavu vlasů, jejich hustoty a požadovaného výsledku.

Neváhejte a kontaktujte naše specialisty ke konzultaci!

Jak pečovat o prodloužené vlasy?

Prodloužené vlasy vám dávají jedinečnou příležitost, ale také vyžadují správný přístup a včasnou péči. Po prodloužení se doporučuje, abyste si myli hlavu 2-3 den. Prodloužené vlasy je lépe mýt teplou vodou stojící ve sprše (pro pásky zejména během prvních 1,5 týdne) nebo opřenou hlavu dozadu.

Balzámový kondicionér nebo maska ​​by neměla být aplikována na vlasové kořínky a kapsle (pásky), pouze po délce vlasů.

Po mytí vlasů s ručníkem opatrně pohybujte od kořínků ke konečkám, nedějlte si turban. Doporučujeme vysušit prodloužené vlasy teplým vzduchem – fénem. Po prodloužení je zakázáno jít spát s mokrou hlavou.

Před spaním je důležité vyhnout se zamotání, lépe udělat nízký culík nebo cop.

Nedoporučujeme, aby jste si barvily vlasy sami. Je lepší jít k profesionálovi. Mělo by se použít tónovací barvivo (kyselé) nebo v případě potřeby krémové barvivo, krém by neměl překročit 6%. Je zakázáno používat jakékoliv zesvětlujicí barvivo.

Období nošení vlasů do posunu je individuální a je obvykle kolem 3 měsíců průměr.

Každý styling s použitím vysoušeče vlasů, žehličky, kulmy, natáčky. Věnujte pozornost odrostlé zóně, která je obvykle slabší a tenčí.