Šetrné prodlužování slovanskými a českými vlasy – Praha 6

Ceník prodlužování vlasů

Kvalitní prodlužování vlasů Praha 6. Zkušenosti s prodlužováním a zhušťováním vlasů máme u nás v kadeřnictví Hair Art Design od roku 2001. Garantujeme spokojenost s nastavenými vlasy, žádné „sypké, hrubé“ prodloužené vlasy. Pokud budete dodržovat zásady péče o dlouhé, husté vlasy.

Zásady péče o dlouhé, husté vlasy

U zesvětlovaných vlasů je nutnost po každém mytí vlasů aplikace masky na zesvětlované vlasy + aplikace bezoplachového olejíčku Kerastase, krém na zesvětlované vlasy cicaplasme Kerastase. Odbarvené vlasy vyžadují více prvotřídní složení vlasové kosmetiky než vlasy nebarvené.

Nejste si jista, jak pečovat o své dlouhé, husté vlasy?

Naše vlasy a naše metody

Používáme na zhuštění i prodloužení vlasů i české vlasy z výkupu a slovanské vlasy (rovné, vlnité, kudrnaté), které jsou kvalitativně maximálně kompatibilní s vlasy českých žen. Na prodlužování vlasů a zhušťování vlasů můžeme nabídnout i dětské vlasy z našeho výkupu.

Nabízíme metodu za studena – malé jemné NanoTape pásky nebo revoluční novinku neviditelné pásky a metodu za tepla – minikeratin.

Výběru spojů

Zakončení vlasu (spoje) dle Vašeho výběru spoj: keratin, minikeratin nebo tenké pásky NanoTape 28x08mm, malý pásek či Neviditelný pásek 4x08mm nebo 28x08mm.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci a poradenství, kde si spoj a vlasy prohlédnete osobně.

Nejste si jista, jakou délku a množství pramenů chcete?

Bezplatná konzultace

Velká nabídka kvalitních vlasů ve velmi jemné kvalitě, středně jemné i pevnější. Panenské nebarvené české vlasy máme na výběr přímo na saloně – konzultace na prodloužení vlasů je ZDARMA. Objednejte se nyní.

Na naší bezplatné konzultaci Vám doporučíme, který spoj a kvalita zhuštění či prodloužení vlasů bude kompatibilní s Vašimi vlastními vlasy nejlépe, tak aby Vaše okolí nic nepoznalo. 

Cena prodlužování a zhušťování vlasů

Cena prodlužování a zhušťování vlasů se odvíjí od Vaší hustoty a délky vlasů. Cena začíná u zhušťování od 3 800 Kč a prodloužení od 15 000 Kč. Přesnou cenu Vám spočítáme na konzultaci dle Vašeho výběru vlasů.

Výhody našeho keratinu

 • Keratin má optimální velikost kapslí, je tedy šetrný
 • Udržuje vlastní vlasy přirozené, bez zatížení struktury vlasů
 • Optimální hmotnost pramene je velmi důležitá, aby nedocházelo k přetížení vlastních vlasů
 • Skvělý vzhled
 • Keratin je snadno snímatelný pomocí profesionálních produktů k odstranění
 • Naše vlasy vyhovují každému klientovi

Mini keratin 5 x 5 mm:

 • Není na hlavě skoro cítit
 • Pohodlné pro prodloužení jemných vlasů
 • Vhodné pro oslabené vlasy
 • Vhodné do určitých oblastí, kde jsou řídké vlasy

Výhody našeho pásku NanoTape

 • Velikost pásku je 28 x 8 mm
 • Jedinečně tenký a elastický, velmi pohodlný
 • Speciální výrobní technologie 
 • Standardní způsob prodlužování nebo skládání pásky a vytváření „mikropásků“
 • Extra rychlá aplikace pramenů 
 • Vlasová páska je bez mezer po celé délce vlasů
 • Naše vlasy vyhovují skoro každému klientovi

Nabídka profesionálních slovanských vlasů:

Paleta se skládá z 25 odstínů. Délka vlasů je 30, 40, 45, 50, 55 a 60 cm. Přírodní, rovné, kudrnaté, vlnité.

Zpracování vlasů nevyžaduje intenzivní chemické použití. Žádné „sypké, hrubé“ vlasy.

Naše SLOVANSKÉ vlasy

Měkké, hedvábné vlasy – to je skvělá kvalita našich vlasů. Vlasy mohou být tlustší, tenčí, rovné, zvlněné, s malými a velkými kadeřemi.

Prodloužené vlasy můžete mýt, tónovat a vlnit kulmou max. na 180°C.

Při nošení vlasů si zachovávají své vlastnosti a přirozený vzhled, lze je snadno posunout.

Dodržování všech pravidel péče o prodloužené vlasy je nezbytnou podmínkou.

Nejlepší poměr cena/kvalita na českém trhu!

 

Jak pečovat o prodloužené vlasy?

Prodloužené vlasy Vám dávají jedinečnou příležitost, ale také vyžadují správný přístup a vhodnou péči.

Po prodloužení si 2-3 dny nemyjte hlavu. Prodloužené vlasy je lépe mýt teplou vodou ve stoje ve sprše (pro pásky zejména během prvních 1,5 týdne) v záklonu.

Maska na vlas by neměla být aplikována na vlasové kořínky a kapsle (pásky), pouze po délce vlasů.

Po mytí vlasů ručníkem opatrně pohybujte od kořínků ke konečkům. Doporučujeme vysušit prodloužené vlasy fénem (iontový-hydratuje) s teplým proudem vzduchu, věnovat obzvlášť pozornost oblasti kořínků a spojů prodloužených vlasů. Je lepší vysoušet vlasy fénem, než je nechat volně uschnout. S prodlouženými vlasy se nesmí chodit spát s mokrou/vlhkou hlavou.

Je dobré rozčesávat vlasy od konečků za sucha/polosucha, česání může mokré vlasy, obzvlášť zesvětlené, poškodit. Jsou totiž křehké a mohlo by snadno dojít k jejich ztenčení a polámání. Češeme vždy od konečků ke kořínkům, ideálně speciálním kartáčem na vlhké vlasy ,,wet detangler”, který je příjemný a šetrný ke spojům.

Před spaním je důležité zajistit, aby se prodloužené vlasy příliš nezamotaly. Ideální je sepnout vlasy do nízkého culíku, nebo uplést cop, šneka, … Po nasazení vlasů nenoste 14 dní vysoký drdol či culík. Pokud to potřebujete musí se spoje dát min. 1, 5 cm od pokožky je důležité to při reaplikaci včas nahlásit.

Barvení prodloužených vlasů je možné, avšak pouze v profesionálním provedení. Mělo by se použít tónovací barvivo (kyselé přelivy), oxidační krém by však neměl překročit 1,7% obsahu peroxidu vodíku. Na prodloužené vlasy (již barvené) se nesmí používat jakékoliv zesvětlující barvivo.

Doba nošení prodloužených vlasů je individuální, obvykle se posouvají po třech měsících u keratinů a 6-8 týdnech u páskové metody.

Styling vlasů je možný na všechny způsoby – pomocí fénu, žehličky, kulmy nebo natáček. Dáváme pozor, abychom nezasahovali žehličkou či kulmou přímo do spojů vlasů. Nesmí dojít k přežehlení spoje. Věnujte pozornost odrostlé zóně, která je obvykle slabší a tenčí. Důležitá je bezoplachová péče Kérastase, která chrání vlas do příštího mytí.

Jak vybrat délku a množství pramenů prodlužovacích vlasů?

Doporučení: Nevybírejte si vlasy delší než dvojnásobek původní délky, mohl by se objevit znatelný přechod.

Pokud se rozhodnete aplikovat prodloužení vlasů poprvé, doporučujeme maximální délku 40–50 cm (přibližně na lopatky nebo k loktům). Tímto způsobem vypadají přirozeněji.

Čím delší jsou vlasy, tím obtížnější je péče o ně.

Je důležité si uvědomit, že stejná délka může vypadat za pár měsíců delší s odrostem.

Obvykle s průměrnou hustotou vlastních vlasů budete potřebovat od 125 do 150 pramenů, a pokud máte silné vlasy, tak kolem 150–200 pramenů. 

Aby Váš účes vypadal přirozeně a aby se zabránilo dalšímu tlaku na vlastní vlasy, nedoporučujeme prodlužovat prameny v množství větším, než je potřeba.

Pro krátký účes budete potřebovat méně než 150 pramenů, aby Vaše vlasy vypadaly hustší. Pokud nechcete zvětšit délku, ale objem, 75 pramenů je více než dost.

Prodloužení vlasů na každé ženě bude vypadat jinak. Záleží na tvaru obličeje, střihu vlasů a tvaru hlavy. Je třeba poznamenat, že množství pramenů a délka v každém jednotlivém případě bude definována v průběhu konzultace, vycházející ze stavu vlasů, jejich hustoty a požadovaného výsledku.

Neváhejte a kontaktujte naše specialisty ke konzultaci!

Hair Art Design

Šlikova 33,

Praha 6, Břevnov

Naše galerie klientek a vlasy z kadeřnictví Hair Art Design

Sledujte nás na Instagramu: @hairartdesign.cz