Stahování tmavé barvy

Stahování tmavé barvy z vlasů v kadeřnictví Hair Art Design, Praha 6. Výsledek po 5 hodinách práce stahování dlouhých černých vlasů drogeriovou barvou aplikovanou každé 2 měsíce po dobu 8 let. Slečna působila jemnějším dojmem, než v černé barvě.

Stahování tmavého umělého pigmentu /i barvy z drogerie/ se aplikuje speciální šetrný produkt od Lóreal professional určený na odstranění nežádoucího pigmentu nebo i jen čištění odlesku jako je červený, zrzavý, …

Stahování barvy využívají nejvíce ženy, které mají pocit, že tmavá barva je dělá starší, smutnější či jim z jiného důvodu nesvědčí. Nebo mají svůj vlastní odrost světlejší.

Pokud nemá žena výrazný obličej od přírody, mám na mysli tmavé obočí a řasy, většinou světlejším typům velmi tmavé barvy vlasů nesluší. Až na pár vyjímek.

Mnohdy není od věci se řídit pravidlem odchylovat se od přírodní výšky tónu max. o 2 odstíny. Pokud chceme vypadat ,,přirozeně“ slušivě.

U jemné či suché struktury vlasu je lepší tento zákrok udělat na 2x, protože nechceme naráz vlasy zatěžovat, pokud jejich kvalita není tomu uzpůsobena.

Služba v našem salonu stojí od 3 000 Kč do 6 000Kč.

Čas služby je od 2,5 do 6 hodin. Vše záleží na délce a hustotě vlasů.

Pokud chcete znát přesnou cenu přímo pro Vás. Napiště nám a pošlete několik Vašich aktuálních fotek Vašich vlasů.

Obratem pošleme cenu služby na Vaše vlasy.

Uveďte jak často jste se barvili (každý měsíc) a kolik let se barvíte na tmavou barvou?

Dle toho lze odvodit jak rychle či pomalu půjde umělý tmavý pigment stáhnout.

Rezervujte si svůj termín nyní:

Naše výsledky práce. Nejnovější fotky máme na IG a FB.