Stahování Tmavých Vlasů: Proces a Výhody

Stahování tmavých vlasů je v kadeřnictví na Praze 6 revoluční proces. Pomáhá postupně zbavit se tmavého odstínu bez stresu pro vlasy. Získejte jasný a oslnivý vzhled s naším stahováním tmavých vlasů.

Výsledky Na Vlastní Oči

Na fotkách vidíme vlasy po stahování tmavé barvy v našem salonu. Výsledek po 5 hodinách práce zesvětlování dlouhých černých vlasů kolorovaných barvou z drogerie, aplikovanou každé 2 měsíce po dobu 8 let. Klientka poté působí mnohem jemnějším dojmem, než v černé barvě.

Šetrné Produkty Pro Krásu

Pro stahování tmavého umělého pigmentu (i barvy z drogerie) se aplikuje speciální šetrný produkt od L’Oréal Professionnel určený k odstranění nežádoucího pigmentu nebo i jen čištění odlesku, jako je červený, zrzavý atd.

Pro koho je stahování tmavých vlasů?

Stahování barvy využívají nejvíce ženy, které mají pocit, že je tmavá barva dělá starší, ponuřejší či jim z jiného důvodu nesvědčí. Také tehdy, když mají světlejší svůj vlastní odrost.

Pokud nemá žena přirozeně výrazný obličej (tj. tmavé obočí a řasy), černá barva nemusí být lichotivá.

Mnohdy není od věci se řídit pravidlem odchylovat se od přírodní výšky tónu max. o 2 odstíny, chceme-li zachovat přirozeně slušivý vzhled.

U jemné či suché struktury vlasu je lepší tento zákrok provádět ve dvou sezeních. Pro vlasy je to šetrnější varianta a klientka nemusí sedět v salonu několik hodin v kuse.

Jaká je cena a jak dlouho trvá Stahování tmavých vlasů?

Služba v našem salonu stojí od 4 500 Kč do 12 000Kč.

Doba provedení je od 2,5 do 6 hodin. Vše záleží na délce a hustotě vlasů.

Pokud chcete znát přesnou cenu pro Vaše vlasy, napište nám a pošlete několik aktuálních fotek Vašich vlasů, a my Vám obratem sdělíme cenu.

Uveďte, jak často (každý měsíc) a kolik let se barvíte tmavou barvou. Dle toho určíme, jak rychle půjde umělý tmavý pigment z vlasů odstranit.

Rezervujte si svůj termín nyní:

 

Nebo nám zavolejte:

 

Hair Art Design

Šlikova 33,

Praha 6, Břevnov

 

Výsledky naší práce. Pro nejnovější fotky sledujte náš Instagramu: @hairartdesign.czPřed a po aplikování melíru - Naše zákaznice s účesemProces stahování tmavé barvy na červenou v kadeřnictví Praha 6

Transformace v kadeřnictví Praha 6: Po stahování tmavé barvyProces stahování tmavé barvy u zákaznice v kadeřnictví Praha 6Proces stahování tmavé barvy u zákaznice v kadeřnictví Praha 6Proces stahování tmavé barvy u zákaznice v kadeřnictví Praha 6Proces stahování tmavé barvy u zákaznice v kadeřnictví Praha 6Prodlužování blond vlasů - ukázka naší práce v kadeřnictví Praha 6Proces stahování tmavé barvy u zákaznice v kadeřnictví Praha 6Transformace vlasů: Před a po prodloužení v kadeřnictví Praha 6Krásné černé vlasy naše zákazniceKrásná zákaznice s prodlouženými vlasy v kadeřnictví Praha 6