Stahování tmavé barvy

Na fotkách vidíme vlasy po stahování tmavé barvy v našem salonu. Výsledek po 5 hodinách práce zesvětlování dlouhých černých vlasů kolorovaných barvou z drogerie, aplikovanou každé 2 měsíce po dobu 8 let. Klientka poté působí mnohem jemnějším dojmem, než v černé barvě.

Pro stahování tmavého umělého pigmentu (i barvy z drogerie) se aplikuje speciální šetrný produkt od L’Oréal Professionnel určený k odstranění nežádoucího pigmentu nebo i jen čištění odlesku, jako je červený, zrzavý atd.

Stahování barvy využívají nejvíce ženy, které mají pocit, že je tmavá barva dělá starší, ponuřejší či jim z jiného důvodu nesvědčí. Také tehdy, když mají světlejší svůj vlastní odrost.

Pokud nemá žena přirozeně výrazný obličej (tj. tmavé obočí a řasy), černá barva nemusí být lichotivá.

Mnohdy není od věci se řídit pravidlem odchylovat se od přírodní výšky tónu max. o 2 odstíny, chceme-li zachovat přirozeně slušivý vzhled.

U jemné či suché struktury vlasu je lepší tento zákrok provádět ve dvou sezeních. Pro vlasy je to šetrnější varianta a klientka nemusí sedět v salonu několik hodin v kuse.

Služba v našem salonu stojí od 3 000 Kč do 6 000Kč.

Doba provedení je od 2,5 do 6 hodin. Vše záleží na délce a hustotě vlasů.

Pokud chcete znát přesnou cenu pro Vaše vlasy, napište nám a pošlete několik aktuálních fotek Vašich vlasů, a my Vám obratem sdělíme cenu.

Uveďte, jak často (každý měsíc) a kolik let se barvíte tmavou barvou.

Dle toho určíme, jak rychle půjde umělý tmavý pigment z vlasů odstranit.

Rezervujte si svůj termín nyní:

Výsledky naší práce. Pro nejnovější fotky sledujte náš Instagram.